1395/05/20         1,617      
۷ سوالی که قبل از پیوستن به یک باشگاه باید بپرسید ۷ سوالی که قبل از پیوستن به یک باشگاه باید بپرسید این تست‌ها نشان می‌دهند که آیا یک باشگاه، ارزش زمان و پول شما را دارد یا نه. تمام باشگاه‌ها مانند هم نیستند. برخی مربی‌های سطح پایین‌تر را استخدام می‌کنند، یا اصلا توانشان نمی‌رسد که یک مستخدم برای تمیزکاری بگیرند.
4.4 امتیاز از 10 رای
آکادمی علیرضا عبایی
4.4 امتیاز از 10 رای
     

۷ سوالی که قبل از پیوستن به یک باشگاه باید بپرسید

این تست‌ها نشان می‌دهند که آیا یک باشگاه، ارزش زمان و پول شما را دارد یا نه. تمام باشگاه‌ها مانند هم نیستند. برخی مربی‌های سطح پایین‌تر را استخدام می‌کنند، یا اصلا توانشان نمی‌رسد که یک مستخدم برای تمیزکاری بگیرند.

۷ سوالی که قبل از پیوستن به یک باشگاه باید بپرسید

این تست‌ها نشان می‌دهند که آیا یک باشگاه، ارزش زمان و پول شما را دارد یا نه. تمام باشگاه‌ها مانند هم نیستند. برخی مربی‌های سطح پایین‌تر را استخدام می‌کنند، یا اصلا توانشان نمی‌رسد که یک مستخدم برای تمیزکاری بگیرند. بقیه، آنقدر شلوغ می‌شوند که امکان دارد مجبور شوید تمام شب، برای تمرین کردن با رک اسکات منتظر بمانید. بنابراین قبل از آنکه به یک باشگاه ملحق شوید، تحقیق کنید. در اینجا ۴ چیزی که مربیان برتر، در یک باشگاه به دنبالش هستند را بیان می‌کنیم.

اما این را بدانید که برای ورزش کردن، مجبور نیستید حتما بصورت ماهیانه هزینه‌ی باشگاه دهید. شما می‌توانید با استفاده از DVD ‌های ورزشی، یک برنامه‌ی تمرینی چربی سوز کامل را در خانه دنبال کنید.

آیا مربیان می‌دانند چه کار می‌کنند؟

اگر قصد دارید در کلاس‌های تناسب اندام شرکت کنید، می‌دانید که مهم است قبل از ثبت نام، برنامه‌ی کلاس‌ها را چک کنید. اما لازم است که یک یا دو کلاس را نیز امتحان کنید تا ببینید آیا مربی‌ها، وارد و حرفه‌ای هستند یا نه. حتی اگر باشگاه مورد نظر شما صدها کلاس داشته باشد اما مربیان خوبی نداشته باشد، ارزش ندارد که در کلاس‌ها شرکت کنید، چون ممکن است آسیب ببینید.

آیا فضای کافی وجود دارد؟

اگر از آن افرادی نیستید که بدون توجه به هیچ چیز، فقط وارد باشگاه می‌شوند، از تجهیزات استفاده می‌کنند، و سپس بیرون می‌روند، پس مهم است که طرز قرار گرفتن وسایل باشگاه را نیز بررسی کنید. او می‌گوید شما باید مطمئن شوید که باشگاه دارای تجهیزات مناسب، تعداد زیادی دستگاه که سالم هستند، و مهم‌تر از همه فضای کافی برای انواع تمریناتی که دوست دارید انجام دهید، باشد. اگر هیچ فضایی وجود ندارد که شما بتوانید تمرین «نوسان کتل بل» را انجام دهید یا دستگاه‌ها شلوغ هستند، واقعا اهمیتی ندارد که آیا آن دستگاه‌ها جدید هستند یا نه.

آیا شما می‌توانید یک شیک پروتئین پس از تمرین بگیرید؟

آیا فردی هستید که دوست دارد تمام روز را در باشگاه با تمرین کردن، نشستن در سونا، دوش گرفتن و گرفتن شیک از بوفه سپری کند؟ پس شما باید به وضوح ببینید که باشگاه، چه ضمائمی ارائه می‌دهد. بعنوان مثال آیا آنها شامپو، دئودورانت و صابون مجانی در حمام‌ها ارائه می‌دهند؟ یک میان وعده یا آبمیوه چطور؟
اشلی بوردن، یک مربی شخصی مشهور می‌گوید: اما اگر از آن نوع افراد نیستید، احمقانه است که اگر واقعا از آنها استفاده نمی‌کنید، هزینه باشگاهی را بپردازید که این امکانات را ارئه می‌دهد. شاید بهتر باشد به دنبال باشگاهی با امکانات اساسی‌تر باشید تا در پولتان نیز صرفه جویی شود.

اعضای فعلی باشگاه، چه چیزی را در مورد تسهیلات آن دوست دارند؟

برای آنکه اطلاعات بهتری در مورد نقاط مثبت باشگاه مورد نظرتان بدست آورید، از یک نفر در رختکن یا پس از کلاس بپرسید که چه چیزی را در مورد باشگاه دوست دارد. اگر همان چیزهایی بودند که شما در امکانات باشگاه به دنبالش هستید، ممکن است جفتتان را پیدا کرده باشید. بویل می‌گوید هر چیزی که شما را به یک باشگاه جذب می‌کند، باشگاهی که می‌خواهید به آن ملحق شوید، باید بهترین نسخه از آن را داشته باشد.

آیا زمان‌هایی که معمولا تمرین می‌کنید، باشگاه پر است؟

حتی اگر باشگاهی که شما پیدا کردید، یک برنامه کلاس عالی یا تجهیزات کاملا جدید دارد، اما اگر نتوانید به کلاس برسید یا فضای کافی برای تمرین مورد نظرتان پیدا کنید، تمام آن مزایا دیگر اهمیتی نخواهند داشت. پس در حوالی ساعتی که معمولا دوست دارید تمرین کنید، سری به باشگاه بزنید. نگاهی به دور و بر بیندازید تا ببینید کلاس‌ها چقدر پر بوده و تجهیزات و اتاق‌های تمرین با وزنه، چقدر اشغال هستند. اگر آنها کاملا پر هستند، شما یا باید زمان باشگاهتان را تغییر دهید، یا به دنبال باشگاه دیگری باشید.


کاربر گرامی، برای ثبت نظر، وارد حساب کاربری خود شوید
نظری در این مورد ثبت نشده است!

علیرضا عبایی

آکادمی فرهنگی ورزشی

02632559698 - 09123954089 - 09354637367

کرج، سه راه عظیمیه، جنب پل جانبازان، مجتمع فرهنگی ورزشی خانواده

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح الی 23
پنجشنبه‌ها از ساعت 7 صبح الی 21

قدرت گرفته از سامانه مربیگری بدنسازی
طراحی، توسعه و پشتیبانی: امید شاکری